Якщо серед відвідувачів нашого сайту знайдуться дівчата - може вони нам розкажуть чому коли дівчинка одягає колготки на голе тіло їй відразу робиться так комфортно і самооцінка аж зашкалює.

Я думаю, що не знайдеться жодної людини, яку не цікавили б дівчата в колготах. Хтось любить дивитися дівчатам під спідницю. Іншим просто подобаються жіночі ніжки. Але як би там не було у всіх випадках саме дівчатка йдуть на ці різноманітні ігри з використанням колгот. Чому так відбувається? Та все просто - використовуючи цей прийом можна легко приховати всі слабкі сторони і акцентувати увагу чоловіка на потрібних місцях свого тіла. Як ви думаєте якщо розірвати колготки між ніг куди в першу чергу дивитиметься чоловік і куди потягнуться його руки?!

Тут трохи інша історія - дівчина вирішила пройтися по квартирі без трусів, дуже багато дівчат так роблять коли нікого немає вдома. Але от навіщо було одягати колготи - тіло ж не дихає, та до того ж ще й жарко напевно. Загалом з 10 балів я цієї дівчинці поставив би оцінку 7. І то в кращому випадку.