Знявши колготки, вона до ладу нам ні чого не показала. Вона так само сиділа в міні-спідниці. Вона кинула кубик. Там ви не повірите, було число 2. Маша була дуже рада. Оскільки їй нічого було знімати і тепер вона могла попросити виконати нас своє прохання. Вона побажала, щоб на мій член села Юля. Юля як ви пам'ятаєте вже зняла свою довгу спідницю. Під яким у неї не було боягузів. Були тільки панчохи. Юля з радістю виконала прохання машину, присівши мені на коліна. Мені теж Машино бажання було до душі. Юля почала, сидячи в мене на колінах скакати. Мені навіть ворушиться не треба було, щоб отримати задоволення, тільки член зі штанів довелося витягти. Юля, пострибавши на мені 10 хвилин закінчили. Я скінчив слідом за нею. Закінчивши виконання Машиною прохання вона сіла на своє місце. - Це не все моє бажання. Я хочу, щоб ви зняли за дві речі зі свого одягу. На мені були тільки труси та джинси. На Юлі були панчохи, ліфчик і блузка. Я зняв джинси і труси. еротичні розповіді сексуальні фото А Юля все відразу. Гора одягу помітно збільшилася. Маша кинула кубик. Кубик вказав на Юлю. - Як добре, що я зняла весь одяг. Тепер я можу висловити своє прохання. - Яка у тебе прохання? - Запитав я. - Моя подружка Ксенія напевно вже вся тече, я хочу, щоб ти ліг на спину, а тобі на обличчя села Ксенія і ти крізь її труси зробив їй лізгет. А потім вона б зняла труси. Я ліг. Ксенія села на мене. Я почав лизати. Її труси були в маслі. Я намацав через тканину трусів її клітор і почав його лизати. Її труси з кожним рухом моєї мови ставали все мокріша і мокрєє. Оточуючі не могли, насолодиться повною мірою цим лізгет, оскільки Ксенія була в спідниці хоч і міні. Я швидко виконав завдання Юлі. Ксенія встала з мене і зняла труси. - Не кидай труси в купу, краще поклади йому на член їх, нехай його дружок охолодить свій запал. - Сказала Маша. Мабуть вона зрозуміла, що перевага в жіночу сторону настільки велике, що моєї сперми на всіх не вистачить і що треба берегти мою сперму.