Патрік став на карачки, заново почав вилизувати мою соковиту дівчинку між ніг, притримуючи її за стегна. Я прилаштувався ззаду і кілька разів натиснув мокрим від слини членом на його анус. Пат видихнув і я увійшов у тісний молоду жопу, яка ставала ширше з кожним поштовхом. Трахкати його було суцільне задоволення. Джессіка з-під напівопущеними вій спостерігала, як наливається і твердне його молодий хуй. Патрік, стогнав і уткнувся головою в простирадло, і я різко відчув наближення оргазму від його сузівшейся дупи. Я зробив ще два поштовхи, і він обкончал гарячої спермою ніжки нашої розпусну дівчинки і відрубали. Дівчинка в рожевому відео тут же жадібно взяла мене, і я зі смаком наспускал їй у рот. Вона випустила через губи світлу цівку і розпливається сперми по губах. Я поцілував моє еблівой скарб і ліг поруч, поклавши їй голову на живіт і обіймаючи обох коханців. Сито виебать Джессіка сонно водила пальцями по мокрій вульві, змішуючи сперму Патріка зі своїми солодкими соками, засинаючи в обіймах двох самців, готових висмоктати її піхву і вилизати всі її нутрощі.